پشتیبانی:

905396384217+

پشتیبانی:

905396384217+

درباره ما

 

درباره ما :                                                                                                                            

سایت ما بعنوان پل ارتباطی بازار املاک ، سرمایه گذاری، تجارت ترکیه و نیز اخذ شهروندی و دریافت پاسپورت ترکیه به علاقه مندان فارسی زبان و با هدف معرفی منابع معتمد به متقاضیان خرید املاک، سرمایه گذاری ، زندگی و کار در ترکیه و اطلاع رسانی و ارائه خدمات به عزیزان فارسی زبان کشورهای ایران، افغانستان و تاجیکستان است.

همچنین شرکت فانوس با بازگشایی شعبه رسمی خود در تهران اماده ارائه مشاوره و راهنمایی های دلسوزانه و درست به هم وطنان عزیز می باشد. لذا دایر بودن شعبه ایران عاملی جهت اطمینان بیشتر و دسترسی راحت به مشاورین ما در ایران می باشد.

 سایت  رسمی  ما در حال حاضر بعنوان رسانه فارسی شرکت مشاوره فانوس با اخذ مجوز رسمی از اتاق بازرگانی استانبول در حال خذمات دهی به ایرانیان است . 

 تلاش ما بر این اساس استوار بوده که بدور از سیاستهای تجاری و ترفندهای جذب و بازاریابی، همچون یک منبع رفرنس معتبر، آمار و اطلاعات قابل استناد در اختیار کاربران مشتاق قراردهیم زیرا بر این اعتقاد هستیم که آمار و اطلاعات صحیح و دقیق، مهمترین فاکتور درموفقیت یک مهاجرت یا سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد .

 

در ترکیه نیز بیشترین کمک ما پشتیبانی حقوقی قراردادهای خرید ملک، ثبت شرکت و قراردادهای تجاری میباشد.

ما معتقد هستیم وظیفه یک مشاور در درجه اول ارایه اطلاعات کامل در مورد خواسته های مورد نظر متقاضی میباشد نه ترغیب متقاضی به کار مورد نظر مشاور.

 در شهر استانبول وظیفه ارائه مشاوره و کنترل مدارک ثبتی ملک در ترکیه و اسناد مالکیت فروشنده ، پایانکار یا برگ اسکان دریافتی از شهرداری و دهها نکته ظریف که ریسک خرید خانه در ترکیه را پایین میاورد،  بعهده کارشناس زبده و با تجربه شرکت مشاوره فانوس بوده  و یک خرید امن و مطمئن را برای شما تضمین خواهد کرد.

  ما،  كيفيت، كسب اعتماد و رضايت مشتری را از اصول اوليه كسب و كار خود می دانیم . در صورت خرید از پروژه ها و املاک معرفی شده توسط این مجموعه ، علاوه بر اینکه خدمات مشاوره ما رایگان خواهد بود ، انجام مراحل اداری دريافت سند ملکی در ترکیه ، اخذ اقامت ترکیه و خدمات پس از فروش نظیر اجاره ملك در ترکیه، فروش مجدد، مبله کردن و دکوراسیون داخلی ، تعميرات و ... نیز توسط ما انجام میگیرد.

خبرنامه

برای دریافت آخرین خبرها از کارگزاری ما ایمیل خود را وارد نمایید

مژده مژده ما شما را به اهدافتان نزدیک میکنیم با ما همراه باشید.

هموطنان عزیز اگر شهروندی ترکیه را خواستار هستید اما بودجه تان کامل نیست ما به شما کمک خواهیم کرد.

با خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار در عرض 4-1 ماه پاسپورت کشور ترکیه را دریافت کنید.